Reklama
 • Konta przedsiębiorców blokowane przez Fiskus

  Konta przedsiębiorców blokowane przez Fiskus

  W mediach pojawiła się ostatnio informacja o tym, że Urzędy Skarbowe, mają zamiar blokować rachunki bankowe przedsiębiorców. Taki zapis pojawił się w nowelizacji do Ordynacji podatkowej. Kontrola skarbowa dokonywana przez Fiskus, będzie najprawdopodobniej skutkowała tym, że owe konta zostaną zablokowane jeśli organ kontrolny uzna to za konieczność. Jest to bardzo poważna zmiana w ordynacji podatkowej …»
 • Finanse osobiste- kredyty

  Finanse osobiste- kredyty

  Kredyt to swojego rodzaju pożyczka udzielana przez instytucje finansowe jakimi są banki. Niestety obecnie bardzo wielu Polaków jest zadłużonych, najczęściej posiadają oni kredyt na mieszkanie. Banki zachęcają swoich klientów do tego aby wzięli kolejny kredyt, lub kolejną małą pożyczkę na bieżące wydatki. Stale widać reklamy zachęcające do tego. Niestety kampanie reklamowe prowadzone przez banki skutecznie …»
 • Rzeczywistość konsumpcyjna

  Rzeczywistość konsumpcyjna

  Niestety dzisiejsze społeczeństwo w znacznie większej staranności zostaje zmuszane nieomalże do konsumpcjonizmu, na każdym kroku pojawiające się reklamy, akcje promocyjne, bilbordy maja służyć już nie tylko aspektom zapoznawania się odbiorców z firmami. Ale niestety wmawiania i to w bardzo psychologiczniej odsłonie o potrzebę zakupu danych produktów. Nowoczesność dla wielu firm równoznaczna staje się z walka …»
Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930