Reklama
 • Plan rządu wobec OFE

  Plan rządu wobec OFE

  Ostatnimi czasy pojawiły się różnego rodzaju spekulacje dotyczące likwidacji OFE. Poszukując oszczędności rząd zamierzał zlikwidować Otwarte Fundusze Emerytalne. Dopiero teraz podjęto jednak decyzję co z Funduszami Emerytalnymi ma się stać. Po wielu debatach Minister finansów wraz z Premierem podjęli decyzje o niecałkowitym likwidowaniu Otwartych Funduszy Emerytalnych, oraz zapowiedzieli zmiany w systemach emerytalnych. Przede wszystkim kluczowa …»
 • Sposoby pozyskiwania odbiorców

  Sposoby pozyskiwania odbiorców

  Posiadanie przedsiębiorstwa daje dużo radości, ale przede wszystkim jest to wielka odpowiedzialność. Prezes odpowiada nie tylko za siebie, ale także za zatrudnienie kadry, powinien dbać o dobrą opinię na rynku i starać się pozyskać nowych klientów. Wielu, jednak nie umie radzić sobie z ogromną konkurencją. Oczywiście w biznesie nigdy nie jest łatwo, ale dostępne są …»
 • Jak wybrać odpowiedni bank kredytujący nasze mieszkanie

  Jak wybrać odpowiedni bank kredytujący nasze mieszkanie

  W komercyjnych bankach potrzeba co najmniej trzech miesięcy aby uzyskać kredyt. W tych mniej popularnych bankach wystarczy jedynie miesiąc aby kredyt wpłynął na nasze konto. Wybór dobrego banku jest uzależniony przede wszystkim od oceny naszej zdolności kredytowej. Kolejną sprawą jest wybór wysokości kredytu. Ważna jest tutaj wycena miesięcznej raty oraz wartość początkowych kosztów kredytu. Żeby …»
Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930